Handballmania Akademia MTS Żory tuż za podium w Śląskiem. 4. miejsce dla żorskich szczypiornistek
Do ostatniego gwizdka nie odpuszczały ani na moment - i choć medal był o krok, wracają z wynikiem, który buduje pozycję żorskiej piłki ręcznej. Reprezentantki Handballmani Akademii MTS Żory zakończyły zmagania jako 4. drużyna województwa śląskiego.
Szkoła, klub i sportowa ambicja
Drużynę tworzą uczennice Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Żorach. W trakcie rywalizacji zawodniczki pokazały nie tylko solidne umiejętności, ale też determinację w każdym spotkaniu. Taki obraz zespołu - walczącego do końca i zostawiającego na boisku maksimum - powtarzał się w kolejnych meczach, co finalnie przełożyło się na bardzo wysoką lokatę w skali całego regionu.
W każdym meczu walczyły do ostatniego gwizdka i zostawiły na boisku mnóstwo serca.
Handballmania Akademia MTS Żory
Warto podkreślić także wyróżnienie indywidualne. Tytuł najlepszej zawodniczki Handballmani Akademii MTS Żory trafił do Zuzanna Job, która została wskazana jako najjaśniejsza postać zespołu w trakcie turnieju.
Klasyfikacja końcowa: Żory w ścisłej czołówce
W rywalizacji wojewódzkiej żorzanki ustąpiły miejsca trzem mocnym zespołom. Końcowe zestawienie turnieju pokazuje, że Handballmania Akademia MTS Żory znalazła się tuż za podium, rywalizując z najlepszymi drużynami w Śląskiem:
- Zagłębie Handball Team Sosnowiec
- KS Bystra
- MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
- Handballmania Akademia MTS Żory
To wynik, który jest wspólną zasługą zawodniczek, sztabu szkoleniowego oraz osób zaangażowanych w przygotowanie i organizację udziału w wydarzeniu. Dla młodych sportowczyń to także ważny etap sportowego rozwoju i doświadczenie, które może zaprocentować w kolejnych sezonach.
Gratulujemy zawodniczkom, trenerom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
Handballmania Akademia MTS Żory
Komentarze (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!